Луцьк, вул. Конякіна, 18А - Тел: 0332 28 32 18, +38050 338 48 36, +38067 338 48 31

11 цікавих фактів про молочні продукти
11 цікавих фактів про молочні продукти
Про те, що без якісних, свіжих і натуральних молочних продуктів досить важко уявити здоровий повноцінний раціон сучасної людини, - знають усі. Але мало хто знає, що, наприклад, на різних етапах готовності один і той же продукт може мати діаметрально протилежними властивостями. Про те, хто є хто на полицях з молоком і молочними продуктами в магазинах, - в невеликій добірці фактів ONLINE.UA.
1. Цілісне молоко - це продукт, який може зберігатися в холодильнику три дні і більше. Якщо молоко швидко кисне, значить воно забруднене і в ньому міститься велика кількість бактерій.
2. Пастеризоване - молоко, розігріте до 60-85 градусів. Термін зберігання даного продукту - 7 днів. Це молоко не кип'ятять.
3. Ультрапастеризоване - молоко, яке нагрівається до 125 градусів, а потім швидко охолоджується. Такий продукт зберігається до 6 місяців.
4. Нормалізоване - молоко, в якому прибирають жирність, або, навпаки, додають. У такого молока відсоток жирності рівно 3,2% або 3,5%. Жирність у цільного молока протягом року змінюється. У цьому випадку на упаковці пишеться діапазон, наприклад, 3,6-4,6%.
5. Відновлене молоко - то, яке зроблено з молочного порошку.
6. Сир - один з найскладніших молочних продуктів. На великих заводах його виготовляють за годину-півтора: кидають в чани з молоком сичужний фермент (або хлорид кальцію) і варять - молоко зтворожується буквально за хвилини. Потім сир віджимають, сушать і упаковують.
7. Кефір зберігається протягом 7-10 днів. Перші три дні його називають молодим, він має м'який проносний ефект. З четвертого дня кефір стає зрілим і його вживають вже для зворотного результату.
8. Якщо кефір упаковка або йогурту здулася, то даний кисломолочний продукт виготовлений за всіма нормами: гриби здорові й продовжують розмножуватися.
9. Сметана 20% жирності і більш - часто неприродна. У неї додають жири, і не завжди молочні.
10. Самопочуття кисломолочних грибів - одне з найважливіших умов для отримання гарної продукції. За їх здоров'ям стежать так само суворо, як і за якістю молока.
11. Якщо ви вирішили самостійно зробити кефір в домашніх умовах, будьте готові до того, що кефірні гриби стануть членами сім'ї. Люди починають їх любити, миють їх теплою водою, годують свіжим молоком, розсаджують, дарують друзям.

Про компанію

Продаж високоякісної сировини для хлібопекарської і кондитерської промисловості, а також надання технологічних послуг з впровадження сировини та нових технологій на підприємствах хлібопекарської та кондитерської галузі в Україні.

Приєднуйтесь до нас

@ 2019. ЄвроПек. Всі права захищені.