Луцьк, вул. Конякіна, 18А - Тел: 0332 28 32 18, +38050 338 48 36, +38067 338 48 31

Про нас


Європек – сучасна компанія, яка вже понад 10 років займає стійкі позиції на ринку з продажу високоякісної сировини для хлібопекарської та кондитерської промисловості у місті Луцьку. 

Наша компанія надає технологічні послуги з впровадження сировини та нових технологій на підприємствах хлібопекарської та кондитерської галузі в Україні.

Постійними партнерами-постачальниками є найкращі європейські та українські виробники. В нашому інтернет-магазині зібрані найрізноманітніші інгредієнти для кондитерського та хлібобулочного виробництва – те, що завжди користується найбільшим попитом. 

В асортименті представлені товари, які значно скорочують час для приготування ваших улюблених десертів. Пропонуємо вашій увазі готові суміші для кондитерських виробів, з натуральних інгредієнтів, які змішані в технологічно правильних пропорціях, що гарантує вам якісний готовий виріб та чудовий смак. В нашому асортименті представлені суміші для мафінів, бісквітів, шоколадних тортів, круасанів, макаронсів, донатсів, чізкейків, печиво типу “Американер”, “Флорентійське”.

Вас також може зацікавити кондитерський декор, інвентар та упаковка, без якого неможливо обійтись. Майстри кондитерської справи, розуміють, що торти є витворами мистецтва. Готувати варто не лише смачно, а й оригінально, тому для тих хто любить креативно підійти до свого виробу з яскравим та веселим дизайном, в нашому інтернет магазині ви знайдете все необхідне. 

Європек може запропонувати вам різноманітний асортимент поліпшувачів якості хліба. Наші технологи нададуть інформацію різної складності відносно вибору сировини в залежності від сфери вашої діяльності та потужностей. Ми залюбки приїдемо до вас з новими ідеями, а також надамо хлібопекарські консультації, закінчуючи допомогою у вирішенні будь-яких питань, що супроводжують процес виробництва. 

Новинкою нашого інтернет-магазину є “готові рішення”, в яких представлено ті товари, в результаті, з яких вийде готовий виріб. Навіть новачок, з легкістю приготує будь-який десерт та зможе порадувати своїх близьких та друзів. В “готовому рішенні” вказані покрокові інструкції для швидкого приготування торту, чізкейку, мафіна, а також макарунсів, кейкпопсів чи донатсів, які зараз є дуже популярними. Ваше свято стане кольоровим та незабутнім, а ще дуже смачним! 

Також серед наших клієнтів користується попитом друк на вафельній картинці, на якій ви можете зобразити фото вашої дитини чи фантастичних героїв з мультфільму, які оригінально прикрасять ваш виріб. Вам потрібно лише надіслати своє зображення на нашу електронну адресу з усіма побажаннями щодо друку.


"The best selection of raw materials for baking, desserts and sweets."

"Кращий вибір сировини для випічки, десертів та цукерок."


Якість та інновації – це запорука успіху «Європек»!

 

Гарантія якості!

 

Про компанію

Продаж високоякісної сировини для хлібопекарської і кондитерської промисловості, а також надання технологічних послуг з впровадження сировини та нових технологій на підприємствах хлібопекарської та кондитерської галузі в Україні.

Приєднуйтесь до нас

@ 2022. ЄвроПек. Всі права захищені.