Луцьк, вул. Конякіна, 18А - Тел: 0332 28 32 18, +38050 338 48 36, +38067 338 48 31

  Новини і блог

 • BUTTERSTOLLEN

  BUTTERSTOLLEN - це знаменитий німецький кекс, традиційна різдвяна випічка німців. Його неймовірний смак і аромат наповнять Ваш дім чарівною атмосферою Різдва.

  Читати далі
 • Шварцвальдський торт (SchwarzwälderKirschtorte)

  ШВАРЦВАЛЬД - знаменитий шоколадно-вишневий торт з ніжним кремом із збитих вершків, він же - SchwarzwälderKirschtorte, "Black Forest" або "Чорний ліс". Цей напрочуд апетитний десерт німецького походження знайшов широку популярність у всьому світі. Пропонуємо досконалу рецептуру шварцвальдського торта, а складові для його приготування ви знайдете в нашому інтернет-магазині.

  Читати далі
 • 11 цікавих фактів про молочні продукти

  Про те, що без якісних, свіжих і натуральних молочних продуктів досить важко уявити здоровий повноцінний раціон сучасної людини, - знають усі. Але мало хто знає, що, наприклад, на різних етапах готовності один і той же продукт може мати діаметрально протилежними властивостями.

  Читати далі

Про компанію

Продаж високоякісної сировини для хлібопекарської і кондитерської промисловості, а також надання технологічних послуг з впровадження сировини та нових технологій на підприємствах хлібопекарської та кондитерської галузі в Україні.

Приєднуйтесь до нас

@ 2020. ЄвроПек. Всі права захищені.