Луцьк, вул. Конякіна, 18А - Тел: 0332 28 32 18, +38050 338 48 36, +38067 338 48 31

Цікаві факти про сир
Цікаві факти про сир

Мабуть немає людини,яка б не любила сир. Його найчастіше додають в піццу, пасту, лазанью, салати, а також на бутерброд. Сир має не тільки багато різновидів, а й таку ж багату історію.
1) Рецепт приготування голандського сиру вперше з'явився у вікінгів.,які взяли технології приготування сиру у древніх римлян. По їхньому рецепту
 молоко зтворожували, а потім сушили на сонці. Голландці удосконалили цей рецепт - тепер сир вимочували в сольовому розчині, тому він мав довший термін зберігання і був набагато смачнішим.
2) Раніше сиром розраховувались за їжу, гостинність або інші послуги, але це можна було зробити тільки в Нідерландах.
3) В Англії так люблять сир, що вирішили щороку проводити змагання з катання сиру.
4) Сир був такий популярний,що навіть для королеви Англії – Вікторії (1837-1901) його презентували в якості весільного подарунку.Це було дуже велике колесо сиру Чеддер, вагою більше 500 кг.
5) Любителям сирів буде цікавий той факт, що сліди наявності сиру були виявлені в египетських пірамідах понад 3000 років до нашої ери, а улюблені усіма дірочки сировари називають "очима"
6) А ще кажуть,що саме скуштувавши сир Камамбер,відомий художник Сальвадора Далі написав свою відому картину «Текучий годинник"
7) Доречі,якщо ви хочете зберегти ваші зуби здоровими,потрібно вживати сир чеддер, саме він допомагає запобігти карієсу.
8) Кожного року у світі виробляється близько 20 мільйонів тонн сиру. Найбільший показник у США -понад 25% світового виробництва, (а це близько 5 мільйонів тонн сиру). Якщо порівняти з Україною,то наш показник близько 100 тисяч тонн сиру на рік.
9) Існує думка, що миші дуже люблять сир. Але це хибна думка.Як і більшість гризунів, миша не любить яскраво вираженого запаху, вона скоріш обере зерно або фрукти.
10) Якщо ви не любите сир, значить ви просто не знайшли свій сир!

Про компанію

Продаж високоякісної сировини для хлібопекарської і кондитерської промисловості, а також надання технологічних послуг з впровадження сировини та нових технологій на підприємствах хлібопекарської та кондитерської галузі в Україні.

Приєднуйтесь до нас

@ 2022. ЄвроПек. Всі права захищені.