Луцьк, вул. Конякіна, 18А - Тел: 0332 28 32 18, +38050 338 48 36, +38067 338 48 31

Хлібобулочне виробництво

Виробництво хліба складається з п'яти тісно пов'язаних між со­бою технологічних етапів: підготовки сировини, приготування і об­робки тіста, випікання, охолодження і зберігання хліба.

ХЛІБ З ГАРБУЗОВИМ НАСІННЯМ

ХЛІБ З ГАРБУЗОВИМ НАСІННЯМ

АСТРІ МІКС ГАРБУЗОВИЙ - суміш для приготування спеціальних сортів булочок і хліба, збагачених насінням гарбуза і соняшника. За допомогою гарбузового міксу можна просто і швидко приготувати тісто, яке легко обробляється як вручну, так і механізовано. Такий хліб дуже корисний для здоров'я, володіє підвищеною харчовою і біологічною цінністю, благотворно впливає на травлення; має чудовий смак і аромат, а також оригінальний вигляд, довго зберігає свіжість.

ФРАНЦУЗЬКИЙ БАГЕТ

ФРАНЦУЗЬКИЙ БАГЕТ

Поліпшувач якості "Багет Френч-Віллідж" призначений для виготовлення багетів і сендвічів високої якості. Він спрощує процес приготування тіста, полегшує його обробку і дозволяє отримати простим способом справжні французькі багети - з характерним смаком та ароматом, золотистою скоринкою і еластичною мʼякушкою світло-жовтого відтінку, яка не кришиться.

ГРЕХЕМСЬКИЙ ХЛІБ

ГРЕХЕМСЬКИЙ ХЛІБ

Грехемський - це особливий сорт хліба, збагачений злаками та насінням, який буде до вподоби і дітям, і дорослим. На сніданок, обід чи вечерю, в школу чи на роботу, для канапок і як самостійна страва - корисний, смачний, привабливий на вигляд хліб!

ЧІАБАТА

ЧІАБАТА

Духмяна, пряна, з тонкою хрусткою скоринкою і ніжною мʼякушкою з великими порами - такою має бути справжня чіабата, виготовлена за італійськими традиціями. Наша рецептура розроблена і випробувана технологами для того, щоб хлібці вийшли саме такими. А суміш Астрі Чіабата - це справжня знахідка для пекарів, яка спрощує процес приготування, підвищує якість готових виробів і дозволяє отримати справжній італійський хліб!

Про компанію

Продаж високоякісної сировини для хлібопекарської і кондитерської промисловості, а також надання технологічних послуг з впровадження сировини та нових технологій на підприємствах хлібопекарської та кондитерської галузі в Україні.

Приєднуйтесь до нас

@ 2020. ЄвроПек. Всі права захищені.